Info stranice: TV raspored za 09.12.2011.
-
HTV1
- Dobro jutro, Hrvatska
- 07:00
- Vijesti
- 07:05
- Dobro jutro, Hrvatska
- 07:10
- Vijesti
- 07:35
- Dobro jutro, Hrvatska
- 07:40
- Vijesti
- 08:35
- Dobro jutro, Hrvatska
- 08:40
- ZABA - 90 sekundi
- 09:09
- emisija pod pokroviteljstvom
- Vijesti iz kulture
- 09:20
- Bruxelles: Potpisivanje pristupnog ugovora RH-EU
- 09:29
- Kod Ane
- 10:59
- Oprah show
- 11:14
- Dnevnik
- 12:00
- Sport
- 12:11
- Vrijeme
- 12:13
- TV kalendar
- 12:18
- Kad zavolim, vrijeme stane
- 12:36
- telenovela
- Sve će biti dobro
- 13:21
- serija
- Vijesti uz hrvatski znakovni jezik
- 14:05
- Vrijeme sutra
- 14:14
- Drugo mišljenje
- 14:17
- Branitelji domovine
- 14:47
- informativno-edukativni spot
- Alisa, slušaj svoje srce
- 14:54
- telenovela
- Koreograf Branko Šegović
- 15:38
- emisija pučke i predajne kulture
- Hrvatska uživo
- 16:23
- Vijesti
- 16:58
- Globalno sijelo
- 17:15
- Putem europskih fondova
- 17:45
- Iza ekrana
- 18:04
- Od Lark Risea do Candleforda 4
- 18:34
- serija
- Dnevnik
- 19:30
- Sport
- 19:57
- Vrijeme
- 20:04
- ZABA - 90 sekundi
- 20:06
- emisija pod pokroviteljstvom
- Potpisivanje pristupnog ugovora RH-EU - posebna emisija
- 20:11
- Držić
- 21:26
- dokumentarno-animirani film 29'30"
- Dnevnik 3
- 22:03
- Sport
- 22:23
- Vrijeme
- 22:26
- Vijesti iz kulture
- 22:34
- Peti dan
- 22:45
- talk show
- Filmski maraton: Upoznajte Joea Blacka
- 23:48
- američki film
- Filmski maraton: Probuđeno zlo
- 02:42
- britanski film
- Šaptač psima 5
- 04:12
- Skica za portret
- 05:01
- Držić
- 05:08
- dokumentarno-animirani film
- Globalno sijelo
- 05:37
- Drugo mišljenje
- 06:07
- TV kalendar
- 06:37
- Iza ekrana
- 06:49
-
HTV2
- Pipi Duga Čarapa
- 07:10
- crtana serija
- Gladijatorska akademija
- 07:34
- crtana serija
- Mala TV
- 07:58
- TV vrtić: Mačka
- 08:02
- Zauvijek prijatelji: Lavina
- 08:12
- crtani film
- Tajni dnevnik patke Matilde: Gica rokerica
- 08:20
- Connor na tajnom zadatku 2
- 08:28
- serija za djecu
- Školski sat: Zdenko Bašić
- 08:50
- Puni krug
- 09:20
- Crno proročanstvo
- 09:34
- serija za mlade
- Alisa, slušaj svoje srce
- 10:00
- telenovela
- Narednik u obitelji
- 10:44
- američki film
- Fotografija u Hrvatskoj: Ante Brkan
- 12:03
- Jelovnici izgubljenog vremena
- 12:14
- Paralele
- 12:34
- Kako je Vojtjeh tražio istinu
- 13:01
- dokumentarni film
- Pola ure kulture
- 13:28
- Drugi format
- 13:55
- H2O Uz malo vode! 3
- 14:38
- serija za mlade
- Edgemont 4
- 15:03
- serija za mlade
- Školski sat: Zdenko Bašić
- 15:26
- Puni krug
- 15:56
- Rupert
- 16:10
- crtana serija
- Mala TV
- 16:21
- TV vrtić: Mačka
- 16:25
- Zauvijek prijatelji: Lavina
- 16:35
- crtani film
- Tajni dnevnik patke Matilde: Gica rokerica
- 16:43
- Hej, Kitty
- 16:50
- crtana serija
- Šaptač psima 5
- 17:02
- Obrtnik 100% poduzetnik
- 17:53
- emisija pod pokroviteljstvom
- Regionalni dnevnik
- 18:00
- Županijska panorama
- 18:20
- Briljanteen
- 18:35
- Meteor i veliki kotači
- 19:16
- crtani film
- Glazba
- 19:29
- glazba... pop
- Premijera tjedna: Moja grčka avantura
- 20:00
- američki film
- Prljavi seksi novac 2
- 21:36
- serija
- Svjetsko rukometno prvenstvo
- 22:20
- Szczecin: Europsko prvenstvo u plivanju u malim bazenima
- 00:01
- snimka
- Retrovizor: Trava zelena 2
- 01:45
- humoristična serija
- Retrovizor: Bez traga 7
- 02:14
- serija
- Noćni glazbeni program: Glazbeni spotovi
- 02:55
- Noćni glazbeni program: Festival starogradske pjesme - Županja 2008.
- 05:57
- 1. dio
-
NOVA TV
- TV izlog
- 07:10
- Razno
- Nate Berkus show
- 07:25
- Serija
- Ljubav i kazna
- 08:20
- Serija
- Uživo iz Bruxellesa:HR-EU
- 09:10
- Informativni program
- Ljubav i kazna - nastavak
- 11:00
- Serija
- Inspektor Rex
- 11:20
- Serija
- IN magazin
- 12:10
- Domaća produkcija
- PBZ pitanje dana
- 12:59
- Razno
- Larin izbor
- 13:00
- Domaća produkcija
- Teresa
- 14:00
- Serija
- Inspektor Rex
- 16:00
- Serija
- Vijesti Nove TV
- 17:00
- Informativni program
- IN magazin
- 17:25
- Domaća produkcija
- Kad lišće pada
- 18:10
- Domaća produkcija
- PBZ pitanje dana
- 19:05
- Razno
- Dnevnik Nove TV
- 19:15
- Informativni program
- Ljubav i kazna
- 20:05
- Serija
- Zločesti dečki 2 (12)
- 22:00
- Igrani film
- Klik - za savršen život
- 00:45
- Igrani film
- Poljubac za pamćenje
- 02:40
- Igrani film
- Ezo TV (18)
- 04:15
- Tarot show
- Kraj programa
- 05:45
- U sedmom nebu
- 05:50
- Serija
-
RTL
- Dragon Ball Z (R)
- 07:25
- animirani film
- PopPixie
- 07:50
- crtani film
- Cobra 11 (R)
- 08:20
- akcijska serija
- RTL Vijesti - Potpis za Europu
- 09:15
- informativna emisija
- Cobra 11
- 10:50
- akcijska serija (pilot, ep. 2 )
- Exkluziv Tabloid (R)
- 11:40
- magazin
- Večera za 5
- 12:05
- lifestyle emisija
- Emperatriz
- 13:00
- telenovela (ep. 90)
- Krv nije voda (R)
- 14:00
- serija (sez. 1, ep. 65)
- Cobra 11
- 14:55
- akcijska serija (sez. 14, ep. 5 - 6)
- RTL 5 do 5
- 16:55
- Informativna emisija
- Večera za 5
- 17:05
- lifestyle emisija
- Exkluziv Tabloid
- 18:00
- magazin
- RTL Danas
- 18:30
- informativna emisija
- Krv nije voda
- 19:05
- serija (sez. 1, ep. 66)
- TV premijera: Step up 2
- 20:00
- igrani film, romantična drama
- Kraljević i ja 2: Kraljevsko vjenčanje
- 21:55
- igrani film, romantična komedija
- X-Men
- 23:50
- igrani film, znanstveno-fantastični
- Astro show
- 01:40
- show, emisija uživo
- RTL Danas (R)
- 02:40
- informativna emisija
- Ubojite namjere (R)
- 03:15
- igrani film, kriminalistički
- Kraj programa
- 04:30
- RTL Danas (R)
- 06:00
- informativna emisija
- Crvene kapice
- 06:35
- crtani film
Nema komentara:
Objavi komentar
Molim Vas komentirajte,svaki komentar je dobrodosao!